HAKKIMIZDA

KIRIMCI METAL FORM SAN. TİC. A.Ş , Kurucumuz Nazmi KIRIMCI’nın ferforje sektöründeki 30 yıllık tecrübe birikimiyle, 2014 yılında Bursa’da faaliyete geçmiştir.

Firmamızda geniş makine parkurumuzla; lazer kesimli sac, desenli sac, çelik kapı panelleri, genişletilmiş metal, boğumlu boru, ferforje motif ve kapı elemanları imalatı yapılmaktadır. ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi’ne sahip firmamız, “Yüksek kalite-Hızlı sevkiyat-İyi hizmet” anlayışı ile kısa sürede hızlı bir ivme ile büyümüş, dünyanın dört bir yanına ürünlerini gönderir hale gelmiştir. Yurtiçindeki birçok bayimizin yanı sıra, firmamız hali hazırda yaklaşık 40 ülkeye ihracat yapmaktadır.

10,000 m2’lik fabrikamızda; Tasarım Ekibimizle ürün yelpazemize sürekli olarak yenilerini ekleyerek; yüksek kapasite ve teknolojik imkanlarımızla gerek yurtiçi gerek yurtdışın pazarındaki müşterilerimize sac şekillendirme ürünleri alanında hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

Avrupa standartlarında üretim kalitesi ile ürünler üreten firmamız, AR-GE ekibi ile üretim teknolojisini her geçen gün iyileştirerek müşterilerine yüksek kalitedeki ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır.